<
 • HAKKIMIZDA

  İndex Akademi ve Danışmanlık A.Ş. adı altında uzun yıllar danışmanlık ve müşavirlik hizmeti veren firmamız; Gaziantep Üniversitesi bünyesinde 1999 yılında kurulan GÜSEM (Gaziantep Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi) ile iş dünyasına yönelik eğitimler düzenlemek üzere anlaşmışlardır. Bu anlaşma çerçevesinde kamu ve özel sektör çalışanlarının kişisel gelişimlerine ve kariyerlerine katkıda bulunmak amaçlanmaktadır.

  Eğitimleriyle fark yaratan İndex Akademi özel sektörde uzun yıllar başarıyla çalışmış tecrübeli ve profesyonel eğitmenleri kadrosuna katarak teorinin pratiğe dönüştürülmesine katkı sağlamayı hedeflemektedir. 

  Toplumun birçok kesimine hitap edecek eğitimler; özellikle yöneticiler, firma sahipleri, beyaz yaka, mavi yaka ve altın yaka çalışanları, doktorlar, avukatlar ve öğrenciler için fayda sağlamayı amaçlamakta olup bu anlamda Gaziantep’te bir ilktir.

 • BİZ KİMİZ ?

  Eğitimi Gaziantep’in ayağına getiren kurumuz.

  Geride kalmak veya yerimizde saymak yerine gelişen değişen çağı yakalamak ve bir adım ileride olmak için vizyon yaratmaktayız.

  İşinizin bilinmeyen yönlerini görmeye hazır mısınız ? Bize katılın.

 • MİSYONUMUZ

  Kurum ve bireylerin eğitim ihtiyaçlarını tespit ederek veya daha önceden tespit edilmiş ihtiyaçları analiz ederek katılımcılarımızın kurumsal ve bireysel gelişimlerine katkıda bulunmaktır.

 • VİZYONUMUZ

  Gaziantep ve çevre iller için hizmet verdiği kişi ve kurumların gelişimini destekleyen ve alanlarında lider konuma gelmelerini sağlayan saygın bir kurum olmaktır.

 • TEMEL DEĞERLERİMİZ ​

  • Profesyonellik 

   Takım Çalışması

   Kalite

   Katılımcılık

   Sürekli Gelişim

   Sürekli Öğrenme

   Sürekli Değerlendirme

   Yaşayarak Öğrenme

   İnanç

   Özgüven

 • ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

  Bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla; işletmelerde ekip liderliği, satış yönetimi ve teknikleri, ikna ve müzakere teknikleri, insan kaynaklarının yönetimi, finans-muhasebe içerikleri, kişisel verilerin korunması kanunu, inovasyon ve girişimcilik paneli, mezuniyet sonrası iş hayatına giriş gibi bireyin geliştirilmesine yönelik araştırma, geliştirme, eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmeti vermektir.